Piercing

Ceník

Aplikace včetně šperku  a potřebné výměny šperku po zahojení700 Kč
Piercing + balíček na ošetření (antibakteriální mýdlo + mořská sůl)780 Kč
Piercing + aftercare spray850 Kč
Ušní lalůček500 Kč
Bradavky – jedna 700 Kč
Bradavky – obě1 200 Kč
Mikrodermální implantát900 Kč
Dětská ouška
(u miminek používám pouze vlastní šperky-činku z bioplastu s malými kuličkami. Po zahojení můžete vyměnit za Vámi zvolené naušničky)
1 000 Kč
Industrial piercing, intim piercing děláme za stejné ceny jako piercingy ostatní700 Kč

industrial piercing, intim piercing děláme za stejné ceny jako piercingy ostatní – 700,-

Upřednostňuji použití šperku z našeho studia, šperky používáme zásadně ocelové, titanové nebo bioplastové. Nejoblíbenější  je léty prověřená německá kvalita  značka  Wildcat.

Po konzultaci je možné aplikovat Vámi donesený šperk, který musí vyhovovat materiálem a velikostí.

Pokud máte zájem o pánský intim piercing, obraťte se prosím na jiná studia. Případně mohu nějaká doporučit  🙂

U piercingu  vám samozřejmě bezplatně poradíme, vyměníme šperk případně ošetříme při jakýchkoli komplikacích. V takovém případě volejte svou piercerku Valerii-720328102

rezervovat termín na piercing

Pokud máte zájem o piercing, nejjednodušší způsob je zavolat Valerii na mobil a domluvit si termín osobně.

V případě, že telefon nezvedáme, nebo neodepisujeme, (pravděpodobně zrovna pracujeme) nebojte se zavolat nebo napsat víckrát – ozveme se !!

Péče o nový piercing

Na ošetření piercingu budete potřebovat:

antibakteriální mýdlo PROTEX FRESH, MOŘSKOU kuchyňskou sůl, vatové tyčinky.

 Příprava solného roztoku: 1 dcl převařené vychladlé vody, ½ lžičky mořské soli – KAŽDÝ DEN PŘIPRAVOVAT ČERSTVÝ !!!

 Každé ráno a večer po dobu co stanoví Váš piercer, budete okolí vpichu omývat pěnou z mýdla (nemělo by se dostat přímo do vpichu), po celou dobu hojení je důležité piercing zbytečně nemáčet, doporučujeme rychlou sprchu!! Osušte ČISTÝM ručníkem nebo papírovou utěrkou a naneste solný roztok, pomocí vatové tyčinky očistěte oba dva vpichy. Na začátku hojení tělo vylučuje tkáňový mok, žluté stroupečky nejdet  okolo vpichu a nalepené na šperku. Vše důkladně očistěte solným roztokem. Solný roztok použijte kdykoli během dne dle potřeby. Pokud máte piercing v oblasti rtů, je důležitá zvýšená ústní hygiena a po každém jídle, kávě či cigaretě kloktat ústní vodou bez alkoholu.

Pro snadnější péči, nebo na cesty kde člověk nemá možnost přípravy solného roztoku pro vás mámen studiu k zakoupení aftercare spray.

PIERCING UDRŽUJTE V SUCHU, ČISTOTĚ A NIČÍM HO NEMAŽTE!!! NEVYNDÁVEJTE ŠPERK DOKUD VÁM PIERCER NEŘEKNE, ŽE JE ZCELA ZAHOJENÝ!!! V případě, že máte s piercingem jakýkoli problém či podezření, že není vše OK, okamžitě kontaktujte svou piercerku Valerii tel.: 720 328 102