Tetování

Na tetování používáme veganské barvy značek Dynamic, World Famous Ink, Eternal Ink, Panthera a další. Každé tetování provádíme sterilními jehlami a pomůckami certifikovanými na odborné provedení  tetováže.

Ve studiu provádíme pouze trvalá tetování (neděláme tetování hennou ani airbrush tetování).

Termín tetování Vám bude zabookován po zaplacení zálohy – 500, Kč

Ceník

Základní cena tetování
Konečná  cena tetování je individuální podle velikosti, složitosti, umístění motivů. Ideální je se domluvit na osobní konzultaci, kde probereme veškeré vaše představy a tak jsme schopny vám říct hrubý odhad ceny tetování.
1 500 Kč
První konzultacezdarma

Objednejte se na konzultaci

Péče o nové tetování

Po provedení tetování je místo překryto speciální fólií na tetování. Tu nechte nalepenou 4 – 5 dní. Pokud by se stalo, že se folie sloupne dříve (často se to stává v létě, kdy se člověk více potí), nic se neděje a dále postupujte podle níže uvedených instrukcí.

S fólií se můžete normálně sprchovat, nicméně nedoporučuji několikahodinové koupele, fólie by se mohla začít odlepovat.

Po 4 – 5 dnech fólii nechte chvíli odmočit ve vaně / sprše a pomalu odlepujte. Nikam nespěchejte a fólii sundávejte opatrně. Folii nestrhávejte ani nesundávejte na sucho. Tetování opláchněte vlažnou vodou a omyjte antibakteriálním mýdlem (např. Protex – k zakoupení v drogerii) a osušte nejlépe vícevrstvým papírovým ubrouskem stylem „přikládání“. Tetování nedřete látkovým ručníkem!

Poté ho nechte v klidu proschnout. Cca 1 – 2 dny po sundání fólie můžete začít tetování mazat, cca 1 – 2x denně (až budete cítit, že je opravdu suché). Mazat můžete např: kalciovou mastí, Bepanthen Plus, případně aftercare krémy, bambucké máslo. Jednotlivé druhy krémů ale nekombinujte.

Antibakteriální mýdlo je vhodné používat po dobu celou dobu hojení.

TETOVÁNÍ NEMAŽTE VAZELÍNOU, NEOMÝVEJTE FRANCOVKOU APOD !

Při hojení bude tetování svědit a budou se tvořit stroupky. Ty neloupejte a neškrábejte, mohlo by dojít k vypadání barvy, poškození kůže a tetování.

Hojení probíhá cca 3 – 5 týdnů, záleží na velikosti a umístění motivu.

Během hojení se nekoupejte v bazénech ani rybnících, omezte dlouhé koupele, chraňte tetování před sluncem a nenavštěvujte sauny. První dva dny po tetování omezte větší  konzumaci alkoholu.

OPUŠTĚNÍM STUDIA JE NÁSLEDNÁ PÉČE JEN A JEN NA VÁS. KAŽDOPÁDNĚ PŘI JAKÉMKOLI DOTAZU NEBO PROBLÉMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Pozn.: každý tatér může uvádět jinou aftercare. Při postupu na základě informací od jiného tatéra neručíme za průběh hojení.